26 listopada 2021 r. na platformie Teams odbędzie się VI Konferencja naukowo – szkoleniowa a zarazem XV Konferencja Wielkopolskiej Sieci Szkół Promujących Zdrowie pt. „O różnych drogach doskonalenia zdrowia w różnych środowiskach życia i rozwoju człowieka”.

Celem konferencji jest przede wszystkim wsparcie nauczycieli w budowaniu własnego komfortu w miejscu pracy i pokazanie w jaki sposób można „doładować swoją pewność siebie”. Wykładowcy pokażą jak wykorzystywać w praktyce możliwości autoterapii. Poruszą również temat ekologii jako współczesnej drogi do doskonalenia siebie.

Podczas konferencji wystąpi m.in. dr n. społ. Sława Połoczańska-Godek z tematem “Piękno zapisane w twarzy w kulturze smartfonów. Możliwości autoterapii

W celu wzięcia udziału w konferencji, należy zarejestrować się poprzez formularz. Następnie na wskazany mail otrzymają Państwo dzień przed konferencją linki do spotkania.

Tegoroczna konferencja jest organizowana przez Wielkopolskiego Kuratora Oświaty wspólnie z Dziekanem Wydziału Studiów Edukacyjnych Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Skip to content